Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter

Rapporterat av Android i kategorin Klotter, anonymt 15:43, tis 30 januari 2018

Skickades till Lidingö, 2 minuter senare

MÖRK har varit framme. Vitt klotter på den rostiga skena som korsar planteringen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 20:03, tis 27 februari 2018

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 20:03, tis 27 februari 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.