Tillbaka till samtliga rapporter

Smältvatten i väderskydd

Rapporterat av Android i kategorin Övrigt, anonymt 08:35, onsdag 24 januari 2018

Skickades till Göteborgs kommun, 4 minuter senare

Undermålig eller obefintlig dränering gör att smältvatten rinner tvärsigenom väderskydded på hållplatsen. Konsekvensen vid snabba väderomslag med värme - kyla är blixhalka inne i väderskyddet.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.