Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning funkar inte

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 07:06, tis 23 januari 2018

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Trasig. Mörkt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag skickar rapporten vidare till vår entreprenör som tar med lampan på deras rondering som påbörjas i första veckan i februari. Med vänlig hälsning Linda Stålberg, Ale kommun

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat anonymt 08:20, tis 23 januari 2018

  • Hej, lampan är lagad och lyser igen. Med vänlig hälsning Linda Stålberg, Ale kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:48, ons 31 januari 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.