Tillbaka till samtliga rapporter

Halt i branta backen

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana av Bert Hoflund den 14:31, onsdag 17 januari 2018

Skickades till Göteborgs kommun, 4 minuter senare

Mycket dålig vinterväghållning trots att alla som går till och från spårvagn passerar här. Dessutom är det en backe.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.