Tillbaka till samtliga rapporter

Gatulykta på kyrkogatan mellan porla och direkten nöje lyser inte

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 09:37, ons 10 januari 2018

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Gatulykta på kyrkogatan mellan porla och direkten nöje lyser inte, lyktan vid parkeringen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 10:12, ons 7 februari 2018

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:12, ons 7 februari 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.