Tillbaka till samtliga rapporter

Trafikljus.

Rapporterat av Android i kategorin Trafiksignaler av Patrick K. den 11:34, tors 7 december 2017

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Intervaller på trafikljus funkar dåligt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via frågeformulär, 12:58, torsdag 4 januari 2018

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Patrick K. 09:20, söndag 18 mars 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.