Tillbaka till samtliga rapporter

Fel parkerar

Rapporterat i kategori Vägmärken och skyltar av Leonel Pizarro den 11:53, måndag 4 december 2017

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

På odengatan 40 utanför min hus finns en vändzon. Hyrangästerns som bor i området sidan om (skurupshem ). Dem flesta parkerar bilar i odengatan vändzon plus framför min utgång garaget. Jag behöver en lösning på den situationen. Leonel

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.