Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning helt släckt på Nygatan

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 05:54, ons 29 november 2017

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Gatubelysningen är helt släckt på Nygatan och också på gångvägen vidare upp mot tåget. Vid stationen pratade jag med en till som så att det samma gäller Södergatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.