Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 15:03, tis 28 november 2017

Skickades till Lidingö, 1 minut senare

Trasig lyktstolpe mittemot Bodalsvägen 22 (på andra sidan vägen), i höjd med rutschkanan inne på Bodals förskola.

Även en trasig lyktstolpe på väg ner mot skolgården. Strax efter parkeringen, vid papperskorgen (mittemot skolans cykelparkering), tvärs över gatan från Bodalsvägen 22 sett.

Båda lamporna har inte funkat på ett par veckor.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Problemet löst.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:05, lör 9 december 2017

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.