Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter på flera ställen

Rapporterat av Android i kategorin Klotter av Lotta Parkvall, 21:32, tis 7 november 2017

Skickades till Lidingö, 3 minuter senare

Längs backen upp från golfbanan till Ekorrvägen fina det klotter på vägskyltar, bänk, lyktstolpar mm.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?