Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter

Rapporterat av Android i kategorin Klotter, anonymt 21:10, tors 26 oktober 2017

Skickades till Lidingö, mindre än en minut senare

På sandlåda ovanför trappen från Ekorrvägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 11:11, fre 24 november 2017

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:11, fre 24 november 2017

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.