Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning av Lotta Parkvall, 21:10, tors 26 oktober 2017

Skickades till Lidingö, 5 minuter senare

Nedanför Ekorrvägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?