Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:16, tors 12 oktober 2017

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Hej! Gatubelysningen lyste inte igår och inte idag? Är det trasigt på hela klippåsen? Ingen lampa lyser! Med vänlig hälsning,

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kabelfel

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:30, mån 16 oktober 2017