Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen är trasig

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 17:36, sön 2 februari 2014

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Gatubelysningen har slocknat helt på Sommarstigen och Vårgatan. Detta har varit så fredag, lördag och idag, söndag.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 19:54, sön 2 mars 2014

  • Tack för väldigt snabb åtgärd! Problemet var löst tidigt nästa morgon.
    /Gun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 19:54, sön 2 mars 2014

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.