Tillbaka till samtliga rapporter

Igenväxt gångväg

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 09:57, fre 6 oktober 2017

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Grusad gångväg snart igenväxt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag skickar över detta till Parkenheten

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat anonymt 10:11, fre 6 oktober 2017

  • Hej! vi har nu klippt med traktor det han kommer åt.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:38, tors 26 oktober 2017

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.