Tillbaka till samtliga rapporter

Galler saknad

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 21:41, måndag 11 september 2017

Skickades till Sundsvall, 4 minuter senare

Galler för avrinning saknas på västra sidan i tunneln under Skolhusallén. Farligt hål för cyklister och skateboardåkare!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.