Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt staket.

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 17:19, tis 15 augusti 2017

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Staketet lagades för ca 1 år sedan men inte ordentligt. Stolparna behöver rätas upp så det går att skruva fast den liggande delen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Marken tillhör inte kommunen-sålunda inte Skurups kommuns staket att åtgärda

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:46, fre 1 september 2017

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.