Tillbaka till samtliga rapporter

Överfulla soptunnor vid busshållplatser.

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 08:12, tis 15 augusti 2017

Skickades till Lidingö, 2 minuter senare

Vid busshållplatsen utanför Bodalsvägen 20 är soptunnan sedan flera dagar överfull. Detsamma gäller soptunnan vid busshållplatsen på andra sidan gatan. Från den har soporna redan spridits på gatan. Noterade problemet 2017-08-12.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 08:29, tis 12 september 2017

  • Det löstes exemplariskt fort.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:29, tis 12 september 2017

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.