Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 18:38, lördag 12 augusti 2017

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Återigen...."skiten"ligger kvar Se bild

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi får ta och ursäkta för den sena återkopplingen, men skräpet har nu omhändertagits.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Lysekils kommun 15:26, onsdag 4 oktober 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.