Tillbaka till samtliga rapporter

Hallonen?

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage, anonymt 12:49, lördag 12 augusti 2017

Skickades till Alingsås, 1 minut senare

Ville bara påpeka att hallonen var populära bland barnen och att det ser ganska skräpigt ut efter veckans röjning längs cykelvägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.