Tillbaka till samtliga rapporter

Ogräs ut med bullerplank

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 16:26, onsdag 9 augusti 2017

Skickades till Alingsås kommun, 4 minuter senare

Ogräs kring bullerblanket längs bojgatan ser inget vidare ut. Har vart i kontakt med Alingsås kommun som instämmer o rekommenderar en uppdatering här. Känns som man bor i djungeln. Tack för svar / Hälsningsr nyinflyttad

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via frågeformulär, 18:10, onsdag 6 september 2017

  • Fortfarande öppen, via frågeformulär, 19:57, onsdag 4 oktober 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.