Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter på cykelväg.

Rapporterat i kategori Klotter av Kajsa Lundgren den 22:38, torsdag 3 augusti 2017

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

Stort klotter på cykelvägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Rapporten är vidarebefordrad till Gatuenheten för handläggning.

    Postat av Alingsås kommun 10:06, fredag 4 augusti 2017

  • Klotter på cykelväg. Se bild.

    Postat av Kajsa Lundgren 19:01, tisdag 8 augusti 2017

  • Tidigare vidarebefordrad till Gatuenheten.

    Postat av Alingsås kommun 21:57, tisdag 8 augusti 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.