Tillbaka till samtliga rapporter

Längs hela denna gatan runt, så funkar inte lamporna på kvällarna då man vill vara trygg påväg hem.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 04:32, tors 3 augusti 2017

Skickades till Borås, 2 minuter senare

Vad jag har märkt, så är det nog iallafall 2 veckor som det inte lamporna funkat. Vill gärna känna mig trygg och slippa tända lampan på mobilen för att se vart jag går.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Funkade jättebra, ska tipsa fler om sidan!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 17:32, tors 31 augusti 2017