Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning av Lotta Parkvall, 19:48, mån 31 juli 2017

Skickades till Lidingö, 2 minuter senare

Anmälde trasig gatubelysning för flera månader sen. Ännu ej fixat...

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?