Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt lock gatubrunn i vägrenen väg 101. Felanmälan gjord utan åtgärd 2017-07-26

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 21:48, tors 27 juli 2017

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Vid tömning av sopkärl vid fastigheten orsakade troligen sopbilen skada på brunnslocket i vägrenen. Allmän fara för såväl trafikanter som fotgängares cyklister barn och djur.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vidarebefodrat till väghållaren.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:29, ons 2 augusti 2017

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.