Tillbaka till samtliga rapporter

Buskage på gångbana

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana av Kristofer Försäter den 17:08, mån 17 juli 2017

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Gång- och cykelbana

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan, vi planerar in en åtgärd för att åtgärda problemet.

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat av Lysekils kommun 12:56, tis 18 juli 2017

  • Problemet åtgärdas under dagen.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Lysekils kommun 08:55, tors 3 augusti 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.