Tillbaka till samtliga rapporter

Ej inkopplad belysningskabel intill lekplats

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 15:57, onsdag 17 maj 2017

Skickades till Alingsås, 3 minuter senare

Kabel är uppdragen i fundamentet men stolpe och armatur, saknas? Montera el plugga fundamentet

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej!

    Jag vidarebefordrar din felanmälan till vår nätavdelning för handläggning, bedömning och eventuell åtgärd.

    Postat anonymt 10:00, torsdag 18 maj 2017, markerad som löst

  • Bea

    Postat anonymt 18:15, onsdag 14 juni 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.