Tillbaka till samtliga rapporter

Tillstånd trottoar

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 16:57, tors 20 april 2017

Skickades till Stockholm, 3 minuter senare

Hej, nattklubben Estelle har byggt en uteplats på trottoaren. Hur kan sånt tillåtas?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?