Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter på siitbänk

Rapporterat av Android i kategorin Klotter av Lotta Parkvall, 22:00, fre 14 april 2017

Skickades till Lidingö, 5 minuter senare

I backen mellan ekorrvägen och golfbanan. Även en del klotter på lyktstolpar runt där.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?