Tillbaka till samtliga rapporter

Missad ansning

Rapporterat av iOS i kategorin Park/Grönyta, anonymt 13:04, söndag 19 mars 2017

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Utstickande grenar från krypväxter på trottoaren.blir som snubbel tråd. Folk stupar.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Buskarna är Nettos och gångbanan Trafikverkets.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun 10:39, måndag 20 mars 2017

  • Vi har skickat brev till fastighetsägaren med en begäran om att beskära det som växer ut över gång- och cykelbanan.

    Postat av Ale kommun 08:58, tisdag 21 mars 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.