Tillbaka till samtliga rapporter

Ett brunnslock låter mkt högt när bilarna kör över

Anonym rapport i kategori Övrigt, 02:18, lördag 18 mars 2017

Skickades till Göteborgs kommun, 2 minuter senare

Ett brunnslock mitt i övergångsstället alldeles vid Övre Husargatan 28 skramlar när bilarna kör över det. Varit så en vecka ungefär. Tacksam för hjälp!!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • På Övre husargatan i övergångsstället ligger brunnslock och slår. Detta stör nattsömnen. Mycket störande ljud.

    Postat anonymt 19:11, måndag 20 mars 2017

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 02:57, lördag 15 april 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.