Tillbaka till samtliga rapporter

Skadegörelse

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga) av Peter Carlsson den 12:47, torsdag 16 mars 2017

Skickades till Ale, 2 minuter senare

Någon/ra har tydligen roat sig inatt på gångbanan innan Fyrklövergatan o 2 räcken ligger på cykelvägen mot Nol.😠

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, vi tar bort detta och beställer hem nya räcken.

    Postat av Gustaf Nilvall Ale kommun Infrastruktur (Ale) 13:53, torsdag 16 mars 2017, markerad som åtgärd schemalagd

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.