Tillbaka till samtliga rapporter

Trasiga lampor

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 19:10, ons 22 februari 2017

Skickades till Lidingö, 5 minuter senare

3 trasiga lampor i rad,är MÖRKT

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 20:32, ons 22 mars 2017

  • Fixat efter flera anmälningar,hade behöft funkat när det va mörkt,inte fixar nät det är ljust tidigare å längre👎🏿👎🏿

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 20:32, ons 22 mars 2017

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.