Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning fungerar ej

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 19:50, ons 25 januari 2017

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Lyktstolpe som är belägen bredvid carporten Bohushöjdsvägen 38 fungerar ej , den står och blinkar hela tiden . Den har strulat i några veckor.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag kontaktar Ale el

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:24, tors 26 januari 2017

  • Denna skall fungera nu efter ronderingen

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:03, mån 20 februari 2017

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.