Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatlykta

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 10:38, onsdag 11 januari 2017

Skickades till Söderhamn, 1 minut senare

Gatlyktor som inte lyser på norralagatan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via frågeformulär, 11:38, onsdag 8 februari 2017

  • Fortfarande öppen, via frågeformulär, 12:13, onsdag 8 mars 2017

  • Efter flera försök att reparera felet, är armaturen nu helt utbytt.

    Postat anonymt 15:08, fredag 17 mars 2017, markerad som löst

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.