Tillbaka till samtliga rapporter

Isgata inne på hela hållplats området salt och grus önskas

Rapporterat i kategori Hållplats av Ronny Östby Sönebuss den 10:44, tors 5 januari 2017

Skickades till Lerum, 1 minut senare

Det är mycket halt inne på hela hållplats området. Även på refugerna (gångbanorna). Bussarna glider och resenärer halkar. Stor olycksrisk.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.