Tillbaka till samtliga rapporter

Vatten läcker upp från gatan

Anonym rapport i kategori Vatten och avlopp, 23:21, ons 4 januari 2017

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Det läcker upp vatten från en avstängning i gatan utanför Jasminvägen 14 i Skivarp. Vet inte hur länge det har varit så, men jag såg det redan i förra veckan och trodde då att någon tvättat en bil. Ikväll gick jag utanför fastigheten och såg då var det kom ifrån.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 10:01, tors 2 februari 2017

  • Positivt. Snabbt svar. Åtgärdat problem. 👍👍👍👍👍

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:01, tors 2 februari 2017

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.