Tillbaka till samtliga rapporter

Lampa

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 07:26, mån 19 december 2016

Skickades till Lidingö, 4 minuter senare

Trasig lampa på gångväg felanmält för några veckor sen händer inget

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 08:53, mån 16 januari 2017

  • Felanmält flera gånger utan åtgärd,många lampor runt Bodals gångvägar som är trasiga

    Postat anonymt 08:53, mån 16 januari 2017

  • Fortfarande öppen, via enkät, 10:18, mån 13 februari 2017

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 10:32, mån 13 mars 2017

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:32, mån 13 mars 2017

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.