Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 17:30, mån 28 november 2016

Skickades till Lidingö, 4 minuter senare

Trasig lampa GC väg

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 21:15, mån 26 december 2016

  • Bedrövligt felanmälan gjort igen utan åtgärd

    Postat anonymt 21:15, mån 26 december 2016

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?