Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning av Lotta Parkvall, 04:23, fre 25 november 2016

Skickades till Lidingö, 1 minut senare

Trots 4 tidigare anmälningar under de senaste veckorna är denna och en 30 m neråt cykelvägen fortfarande trasiga. Det är inte så kul att komma joggandes eller gående där efter solen gått ner för det är helt kolsvart pga träd och buskage. Väldigt läskigt faktiskt. Sprang där senast igår kväll och det var inte kul.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?