Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning av Lotta Parkvall, 18:23, tis 22 november 2016

Skickades till Lidingö, 1 minut senare

Trasig belysning

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?