Tillbaka till samtliga rapporter

Trasiga lampor

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 16:17, tis 15 november 2016

Skickades till Lidingö, 3 minuter senare

Trots anmälan för ett par veckor sen så är gångväg belysningen fortfarande trasig.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 18:44, tis 13 december 2016

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 19:07, tis 10 januari 2017

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 19:07, tis 10 januari 2017

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.