Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen funkar ej

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 09:53, tors 25 augusti 2016

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Gatubelysningen funkar ej, gäller 2 lyktstolpar, 1 vid Kyrkvägen 18 o 1 vid grusstigen bredvid norrut (kyrkvägen 20?). Detta har varit så länge, den vid nr. 18 tänds, men släcks igen vid 22-tiden??

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Varför släcks den ens belysningen o den andra tänds inte alls?

    Postat anonymt 17:49, sön 28 augusti 2016

  • Fortfarande öppen, via enkät, 10:26, tors 22 september 2016

  • Samma problem, den ena gatulampan släcks vid 22 och den andra tänds inte alls. Ser fram emot att problemet blir löst, särskilt nu när det är mörkt redan vid 20-tiden på kvällen. På förhand, tackar. Vänliga hälsningar Pia Ketteridge

    Postat anonymt 10:26, tors 22 september 2016

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?