Du kan flytta runt med ditt tangentbord
plus
minus
vänster
höger
Placera en nål på kartan för att påbörja en ny rapport
mellanslag
Tryck på mellanslag igen för att anpassa platsen
mellanslag
Påbörja
rapporten här
Flytta
rapporten hit
Tillbaka till samtliga rapporter

Två djupa hål i gräsmattan/mötesplatsen. Mycket mötande trafik, behöver fyllas igen.

Rapporterat av mobile i kategorin Vägar (Riksvägar/Trafikverket), anonymt 15:04, onsdag 10 juli 2024

Skickades till Trafikverket, 17 timmar, 46 minuter senare. FixaMinGata-ref: 41280.

Marken blir hålig pga mycket mötande trafik och väta. Behöver fyllas igen med jämna mellanrum eller ersättas med annan vägbeläggning.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan,

    Detta är Trafikverkets område, vi överför ärendet till dem.

    Tack för ni använt FixaMinGata.

    Hälsningar Skurups kommun

    Postat av Skurups kommun 08:45, torsdag 11 juli 2024

  • Kategori ändrat från ‘Vägar (Övriga)’ till ‘Vägar (Riksvägar/Trafikverket)’

    Postat av Skurups kommun 08:45, torsdag 11 juli 2024

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?