Du kan flytta runt med ditt tangentbord
plus
minus
vänster
höger
Placera en nål på kartan för att påbörja en ny rapport
mellanslag
Tryck på mellanslag igen för att anpassa platsen
mellanslag
Påbörja
rapporten här
Flytta
rapporten hit
Tillbaka till samtliga rapporter

Ett järnföremål ligger vid busshållpatsen närmast 45an.

Rapporterat av mobile i kategorin Hållplats, anonymt 14:39, torsdag 13 juni 2024

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare. FixaMinGata-ref: 40863.

En järnstång ligger nära busshållplatsen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Ärendet är framfört till Västtrafik och kommer nu att stängas här i FixaMinGata. Vänligen kontakta Västtrafik om du vill ställa en kompletterande fråga eller lämna en synpunkt kopplat till ditt ärende. www.vasttrafik.se. Tack för att du använder FixaMinGata.

    Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Ale kommun 08:07, tisdag 18 juni 2024

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?