Du kan flytta runt med ditt tangentbord
plus
minus
vänster
höger
Placera en nål på kartan för att påbörja en ny rapport
mellanslag
Tryck på mellanslag igen för att anpassa platsen
mellanslag
Påbörja
rapporten här
Flytta
rapporten hit
Tillbaka till samtliga rapporter

Kladdigt på gångstig

Rapporterat av desktop i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 11:05, tisdag

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare. FixaMinGata-ref: 40831.

Nu är det tid igen med vatten och lerigt att gå på vår promenadstig. Kan väl inte vara så svårt att lägga ut lite grus, så det blir lite bättre att gå där. Det är också tid att klippa hela sträckan från Dammen till Lökshögsgården. Problemet har ju varit till o från i flera år.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan,

    Kommunteknik utför lämplig åtgärd.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Skurups kommun 11:57, tisdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?