Du kan flytta runt med ditt tangentbord
plus
minus
vänster
höger
Placera en nål på kartan för att påbörja en ny rapport
mellanslag
Tryck på mellanslag igen för att anpassa platsen
mellanslag
Påbörja
rapporten här
Flytta
rapporten hit
Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig container och sopor utspridda

Rapporterat av mobile i kategorin Nedskräpning och renhållning, anonymt 20:36, tisdag 21 maj 2024

Skickades till Sollentuna, 3 minuter senare. FixaMinGata-ref: 40505.

Det ligger massor med sopor utanför containrarna. En container är trasig och locket ligger på gräset bredvid

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • .

    Postat anonymt 20:37, tisdag 21 maj 2024

  • Hej!

    Tack för att du kontaktar oss gällande detta. Vi har skickat din felanmälan till vår entreprenör som kommer åtgärda felet. Stort tack för att du tog dig tid och uppmärksammade oss om detta.

    Med vänlig hälsning, Sollentuna Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Sollentuna 11:23, onsdag 22 maj 2024

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?