Du kan flytta runt med ditt tangentbord
plus
minus
vänster
höger
Placera en nål på kartan för att påbörja en ny rapport
mellanslag
Tryck på mellanslag igen för att anpassa platsen
mellanslag
Påbörja
rapporten här
Flytta
rapporten hit
Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp och bro i runnabäcken

Rapporterat av mobile i kategorin Nedskräpning, anonymt 12:50, onsdag 15 maj 2024

Skickades till Kungsör, 4 minuter senare. FixaMinGata-ref: 40392.

Det ligger cykel och skräp i runnabäcken på den plats det en gång fanns en bänk. Det är dessutom byggt en bro som förstör flödet för bäcköringen i vattnet.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 11:32, torsdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?