Du kan flytta runt med ditt tangentbord
plus
minus
vänster
höger
Placera en nål på kartan för att påbörja en ny rapport
mellanslag
Tryck på mellanslag igen för att anpassa platsen
mellanslag
Påbörja
rapporten här
Flytta
rapporten hit
Tillbaka till samtliga rapporter

Mycket skräp på marken utanför Kronhuset och i parken, överfulla soptunnor många som äter lunch och slänger när det är varmt ute. Viktigt att tömma oftare.

Rapporterat av desktop i kategorin Nedskräpning, anonymt 16:51, tisdag 14 maj 2024

Skickades till Göteborgs kommun, 3 minuter senare. FixaMinGata-ref: 40381.

Se ovan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?