Du kan flytta runt med ditt tangentbord
plus
minus
vänster
höger
Placera en nål på kartan för att påbörja en ny rapport
mellanslag
Tryck på mellanslag igen för att anpassa platsen
mellanslag
Påbörja
rapporten här
Flytta
rapporten hit
Tillbaka till samtliga rapporter

Översvämmad väg

Rapporterat av mobile i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 12:03, måndag 12 februari 2024

Skickades till Kil, 1 minut senare. FixaMinGata-ref: 38950.

Det verkar som att vägtrumman inte håller undan vatten. Dike behöver ni grävas upp

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi jobbar på med flera liknande uppdrag i dagsläget. Vi tar dom i prioriterad ordning. Tack på förhand för visad förståelse.

    Postat anonymt 13:59, måndag 12 februari 2024

  • Hej, trumman ska vara åtgärdad nu. Mvh Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Kil 11:35, torsdag 15 februari 2024

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?